KODAK rámeček RCF-1018W
| Kategorie: | Značky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6972072904422 |
Kodak RCF-1018W je moderný digitálny fotorámik s 10,1-palcovým IPS dotykovým displejom a Wi-Fi pripojením, ktorý vám umožní okamžite zdieľať fotografie z mobilu. Vďaka elegantnému dizajnu a praktickým funkciám je ideálny pre domácnosti aj kancelárie.
Prečo si vybrať Kodak RCF-1018W?
-
Dotykový IPS displej s ostrým obrazom
-
Wi-Fi pripojenie – okamžité zdieľanie z mobilu
-
Vnútorná pamäť 32 GB – dostatok priestoru pre fotografie
-
Elegantný dizajn – vhodný do každej miestnosti
-
Multimediálne funkcie – prehráva hudbu, videá aj ukazuje počasie
-
Perfektný nápad na darček - na vianoce a aj po nich
-
Možnosť nastavenia rámu – vertikálne aj horizontálne
-
Podpora multimédií – fotografie, videá aj hudba
-
Umožňuje okamžite zdieľať fotografie – môžete posielať fotografie do všetkých pripojených rámikov KODAK, nech ste kdekoľvek
-
Neobmedzený počet používateľov a veľká interná pamäť
-
Bezplatná aplikácia – Digitálny rámik KODAK
Technické údaje
| Vlastnosť | Hodnota |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 10,1" (≈ 25,6 cm) |
| Rozlíšenie | 1280 × 800 px |
| Technológia displeja | IPS dotykový panel |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Rozšíriteľná pamäť | Slot pre microSD kartu / USB |
| Pripojenie | Wi-Fi (2.4 GHz) |
| Podporované formáty | Foto (JPEG, PNG), Video (MP4, AVI), Hudba (MP3, WAV) |
| Funkcie | Fotky, video, hudba, kalendár, hodiny, budík, počasie |
| Napájanie | Sieťový adaptér |
| Rozmery | 268 × 186 × 30 mm |
| Hmotnosť | cca 580 g |
Obsah balenia
-
Digitálny fotorámik Kodak RCF-1018W
-
Napájací adaptér
-
USB kábel
-
Používateľský manuál
Ukážkové video, vám poskytne prehľad o tom, ako rámik funguje – od pripojenia WiFi, cez ovládanie aplikácie, až po zdieľanie fotografií a videoobsahu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



