KODAK rámeček RCF-1012W
| Kategorie: | Značky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6972072902725 |
? Prečo si vybrať Kodak RCF-1012W?
-
? Elegantný drevený rámik – prírodný vzhľad pre každý interiér
-
? 10,1? IPS displej – ostrý a farebne verný obraz
-
? Wi-Fi zdieľanie – fotografie a videá z mobilu v priebehu sekúnd
-
? Podpora multimédií – fotografie, videá aj hudba
-
? Funkcie navyše – kalendár, hodiny, budík, počasie
-
? Perfektný nápad na darček - na vianoce a aj po nich
-
? Možnosť nastavenia rámu – vertikálne aj horizontálne
-
? Podpora multimédií – fotografie, videá aj hudba
-
? Široký pozorovací uhol 178° – dispej s bohatými a živými farbami
-
? Umožňuje okamžite zdieľať fotografie – môžete posielať fotografie do všetkých pripojených rámikov KODAK, nech ste kdekoľvek
-
? Neobmedzený počet používateľov a veľká interná pamäť
-
? Bezplatná aplikácia – Digitálny rámik KODAK
Digitálne fotorámiky majú širokú škálu funkcií:
? Pripojenie k Wi-Fi Dokáže aktualizovať poveternostné podmienky v reálnom čase, ľahko sa vyrovnať so zmenami počasia.
? Zobrazenie elektronického kalendára, rozlúčte sa s papierovým kalendárom.
? Zobrazenie elektronických hodín, ktoré zobrazujú čas, aby ste nezmeškali dôležité stretnutia.
? Digitálny fotorámik prehráva hudbu, vychutnajte si príjemný čas.
? Technické údaje
| Vlastnosť | Hodnota |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 10,1? (≈ 25,6 cm) |
| Rozlíšenie | 1280 × 800 px (HD, 16:10) |
| Technológia displeja | IPS dotykový panel |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Rozšíriteľná pamäť | Slot pre microSD kartu / USB flash disk |
| Pripojenie | Wi-Fi (2.4 GHz) |
| Podporované formáty | Foto (JPEG, PNG, BMP), Video (MP4, AVI), Hudba (MP3, WAV) |
| Funkcie | Fotky, video, hudba, kalendár, hodiny, budík, počasie, automatické otáčanie |
| Napájanie | Sieťový adaptér / USB-C |
| Rozmery | 268 × 186 × 30 mm |
| Hmotnosť | cca 580 g |
? Obsah balenia
-
Digitálny fotorámik Kodak RCF-1012W
-
Napájací adaptér
-
USB kábel
-
Magnetický stojan
-
Používateľský manuál
? Ukážkové video, vám poskytne prehľad o tom, ako rámik funguje – od pripojenia WiFi, cez ovládanie aplikácie, až po zdieľanie fotografií a videoobsahu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



