KODAK rámeček CF102P
| Kategorie: | Značky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6972072902695 |
? Prečo si vybrať Kodak CF102P?
-
? Kompaktný 10,1? rámik – ideálny pre menšie priestory
-
? IPS displej so živými farbami
-
? Wi-Fi pripojenie – odosielanie fotografií cez aplikáciu
-
? Jednoduché ovládanie cez dotykový displej
-
? Podpora videí a hudby – viac než len rámik na fotky
-
? Perfektný nápad na darček - na vianoce a aj po nich
-
? Možnosť nastavenia rámu – vertikálne aj horizontálne
-
? Podpora multimédií – fotografie, videá aj hudba
-
? Široký pozorovací uhol 178° – dispej s bohatými a živými farbami
-
? Umožňuje okamžite zdieľať fotografie – môžete posielať fotografie do všetkých pripojených rámikov KODAK, nech ste kdekoľvek
-
? Neobmedzený počet používateľov a veľká interná pamäť
-
? Bezplatná aplikácia – Digitálny rámik KODAK
? Technické údaje
| Vlastnosť | Hodnota |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 10,1? (≈ 25,6 cm) |
| Rozlíšenie | 1280 × 800 px (HD, 16:10) |
| Technológia displeja | IPS dotykový panel |
| Vnútorná pamäť | 16 GB / 32 GB (podľa verzie) |
| Rozšíriteľná pamäť | Slot pre microSD kartu / USB |
| Pripojenie | Wi-Fi (2.4 GHz) |
| Podporované formáty | Foto (JPEG, PNG, BMP), Video (MP4, AVI), Hudba (MP3, WAV) |
| Funkcie | Fotky, video, hudba, kalendár, hodiny, budík, počasie |
| Farba | Biela alebo čierna |
| Napájanie | Sieťový adaptér |
| Rozmery | 260 × 179 × 20 mm |
| Hmotnosť | cca 510 g |
? Obsah balenia
-
Digitálny fotorámik Kodak CF102P
-
Napájací adaptér
-
USB kábel
-
Používateľský manuál

? Ukážkové video, vám poskytne prehľad o tom, ako rámik funguje – od pripojenia WiFi, cez ovládanie aplikácie, až po zdieľanie fotografií a videoobsahu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



