ENCHEN Zastřihovač BEARDO 2
| Kategorie: | Elektronika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974728531419 |
Vychutnajte si estetický vzhľad bez toho, aby ste museli opustiť dom alebo sa draho objednávať k holičovi. Zastrihávač Beardo 2 je vhodný na zastrihávanie vlasov a fúzov. Vďaka prepracovanému dizajnu má vysokokvalitné čepele, ktoré vynikajú precíznou prácou a nezraňujú. Dlhotrvajúca nabíjateľná batéria (1200 mAh) poskytuje až 1,5 hodiny prevádzky a priložené nástavce vám umožnia vybrať si správnu dĺžku strihu.

Výkonná práca
Zastrihávač Enchen Beardo 2 využíva výkonný motor, ktorý pracuje pri 8 000 otáčkach za minútu bez toho, aby generoval nepríjemný hluk (65 dB). Okrem toho má nabíjateľnú lítium-iónovú batériu s kapacitou 1 200 mAh, čo znamená približne 1,5 h prevádzky na jedno nabitie. Nabíjanie zariadenia bude trvať 1,5 h - použite kábel USB-A na USB-C, ktorý je súčasťou balenia.

Užívateľsky prívetivé
Zastrihávač ponúka vysokokvalitné čepele z nehrdzavejúcej ocele, ktoré vás účinne zbavia chĺpkov. Navyše boli navrhnuté tak, aby nezraňovali, takže ho môžete bez obáv používať na strihanie vlasov, fúzov alebo brady. Navyše sa vďaka ergonomickému dizajnu ľahko používa.

Premyslený dizajn
Zastrihávač Enchen Beardo 2 má funkciu cestovného zámku, takže sa nemusíte obávať, že by sa počas prepravy náhodne zapol. Navyše vás inteligentný LED indikátor upozorní, kedy je potrebné zariadenie nabiť. V balení nájdete aj 4 typy hrebeňových nástavcov v dĺžkach 3/6/9/12 mm.

Súčasťou balenia je
- zastrihávač
- olej na čepele
- čistiaca kefka
- nabíjací kábel USB-A na USB-C
- hrebeňové nástavce x4 (8-12 mm)
| Výrobca | Enchen |
|---|---|
| Model | Beardo 2 |
| Menovité napätie | 3.7 V |
| Menovitý výkon | 5 W |
| Čas nabíjania | 1.5 h |
| Prevádzkový čas | do 1,5 h |
| Úroveň hluku | 65 dB |
| Kapacita batérie | 1200 mAh |
| Rozmery | 155 x 28 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



