ENCHEN WARRIOR holící strojek
| Kategorie: | Elektronika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974728533284 |
Akumulátorový holiaci strojček ENCHEN Warrior vám pomôže prevziať kontrolu nad vašimi fúzmi. Je vybavený 3 pohyblivými čepeľami a má výkon 5 W. Vďaka špeciálne navrhnutej hlavici hladko kĺže po pokožke a nespôsobuje jej podráždenie. Problémy nebudete mať ani s jeho čistením. Zariadenie má aj zabudovaný zastrihávač, ktorý vám okrem iného umožní pohodlne upraviť bokombrady. Holiaci strojček má na jedno nabitie výdrž až 90 minút.

Rýchle, presné a bezpečné holenie
3 plávajúce čepele holiaceho strojčeka vám umožnia rýchlo a účinne odstrániť strnisko, a to aj na veľkých plochách pokožky. Špeciálne navrhnutá strihacia hlava sa dokonale prispôsobí kontúram vašej tváre a hladkým sklzom odstráni aj tie najkratšie chĺpky bez akéhokoľvek podráždenia alebo porezania. Čepele sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a boli premyslene navrhnuté tak, aby zabezpečili účinné a zároveň bezpečné oholenie.

Pôsobivý výkon
Za účinný výkon holiaceho strojčeka je zodpovedný najmodernejší motor. Má príkon 5 W, čo sa prejavuje v ešte rýchlejšom a účinnejšom holení. A nemusíte sa obávať ani nepríjemného hluku. Holiaci strojček je prekvapivo tichý s hlučnosťou iba 67 dB. Vďaka tomu je jeho používanie oveľa pohodlnejšie - zabudnite na nepríjemný hluk!

Dlhý čas prevádzky
Batéria s dlhou výdržou vám poskytne až 90 minút používania z plne nabitého holiaceho strojčeka, pričom doba nabíjania je len približne 1-1,5 hodiny a súčasťou balenia je aj kábel USB-C, takže ho môžete jednoducho pripojiť k elektrickej sieti. Navyše funguje bezdrôtovo aj so šnúrou, takže aj keď ho zabudnete nabiť, môžete ho jednoducho pripojiť a oholiť sa - už žiadne čakanie!

Nielen na holenie
S holiacim strojčekom ENCHEN Warrior si môžete bradu nielen holiť, ale aj upravovať. Prístroj je vybavený praktickým zastrihávačom, ktorý môžete použiť jediným stlačením tlačidla! Bez námahy ho môžete použiť na úpravu bokombrady alebo fúzov. S jediným prístrojom sa môžete postarať o svoju bradu a ukázať všetkým svoj jedinečný štýl! ENCHEN vám poskytne bezkonkurenčnú účinnosť a presnosť.

Používateľsky prívetivý
Bezdrôtové vyhotovenie vám umožňuje voľne sa holiť a zabudovaný svetelný indikátor vás informuje o tom, ako je batéria nabitá. Stačí sa pozrieť! Holiaci strojček môžete zapnúť a vypnúť pomocou tlačidla s mäkkým dotykom a holiacu hlavu môžete ľahko vybrať a umyť pod tečúcou vodou, aby ste ju dlhšie udržali v perfektnom stave a znížili riziko šírenia baktérií!

Súčasťou balenia je
- Holiaci strojček
- Nabíjací kábel (USB-C)
| Výrobca | ENCHEN |
|---|---|
| Názov | Rotačný holiaci strojček |
| Model | Warrior |
| Menovité napätie | 5 V |
| Menovitý výkon | 5 W |
| Úroveň zvuku | Približne 67 dB |
| Čas nabíjania | Približne 1-1,5 h |
| Prevádzkový čas | Približne 90 min |
| Nabíjacie rozhranie | USB-C |
| Hmotnosť | 142 g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



