ENCHEN TRAVELLER holící strojek
| Kategorie: | Elektronika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6974728533390 |
Prenosný holiaci strojček ENCHEN Traveller sa vyznačuje ľahkým a kompaktným dizajnom - môže vás sprevádzať takmer kdekoľvek. Je vodotesný podľa štandardu IPX6, bezdrôtový a na jedno nabitie vydrží pracovať až 60 minút. Je vybavený 3 pohyblivými čepieľkami a výkonným motorom, ktorý je zodpovedný za jeho spoľahlivý výkon. Jeho používanie je tiež veľmi jednoduché a pohodlné. Súčasťou súpravy je aj praktická taška na uloženie a kábel USB-C.

Vždy s vami
Ak často cestujete, holiaci strojček Traveller je pre vás ideálny: je ľahký a kompaktný, nezaberie veľa miesta v športovej taške ani v batohu a s hmotnosťou len 65 g vás nebude príliš zaťažovať. Nemusíte si teda nechať ujsť holenie fúzov, keď ste na cestách! Vďaka priloženej úložnej taške sa ľahko prenáša.

Rýchle a dôkladné oholenie
Rozlúčte sa s nežiaducimi chĺpkami. Holiaci strojček využíva 3 plávajúce čepele a vysoko výkonný motor na rýchle a účinné odstránenie aj krátkych, nepoddajných chĺpkov. Navyše dokonale prilieha k pokožke a prispôsobuje sa tvaru vašej tváre, takže sa nemusíte obávať podráždenia alebo porezania. Už žiadne zdĺhavé a zdĺhavé holenie!

Vodotesný
Holiaci strojček ľahko udržíte v perfektnom stave, pretože je vodotesný podľa normy IPX6, takže ho môžete bez obáv umývať pod tečúcou vodou, čím účinne odstránite baktérie a nečistoty a zamedzíte šíreniu choroboplodných zárodkov, čím znížite riziko kožných problémov.

Bezdrôtová prevádzka
Vďaka čomu je holiaci strojček ešte taký skvelý na cesty? Vďaka bezdrôtovému vyhotoveniu! Rozlúčte sa s káblami a užívajte si slobodu. Batéria s dlhou výdržou vám poskytne až 60 minút prevádzky. Priložený kábel USB-C navyše umožňuje nabíjať holiaci strojček nielen nabíjačkou, ale napríklad aj powerbankou alebo notebookom.

Používateľsky prívetivý
Holiaca hlava je vyrobená z vysokokvalitnej ocele, ktorá je úplne bezpečná a nedráždi pokožku. Holiaci strojček sa navyše skvele drží v ruke a má príjemnú matnú textúru, pričom veľké tlačidlo a indikátor uľahčujú ovládanie. Nabíjací port holiaceho strojčeka bol navyše dodatočne chránený, aby sa doň nedostal prach a iné nečistoty.

Obsah balenia:
- Holiaci strojček
- Vrecko na uloženie
- Nabíjací kábel (USB-C)
| Výrobca | ENCHEN |
|---|---|
| Názov | Elektrický holiaci strojček |
| Model | Traveller |
| Farba | Námornícka modrá |
| Menovitý výkon | 2 W |
| Vstup | 5 V / 350 mA |
| Čas nabíjania | Približne 90 min |
| Nabíjacie rozhranie | USB-C |
| Prevádzkový čas | Približne 60 min |
| Rozmery | 6,8 x 4,5 x 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



